Nabídka práce: Hlinsko

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hlinsko od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hlinsko:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/á

Zaměstnavatel ABAS IPS Management s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlinsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Provozní asistent/ka - obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel DAGOLD Hlinsko s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlinsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Dělník-dělnice do potravinářské výroby

Zaměstnavatel P Z P MERLIN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlinsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2020.

Asistentka vedoucí výroby

Zaměstnavatel P Z P MERLIN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlinsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Vedoucí směny škrabárny brambor

Zaměstnavatel P Z P MERLIN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 14740,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlinsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 5. 2020.

Strážný/ná - ostraha objektů

Zaměstnavatel RASYGUARD SECURITY, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13350 - 14800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlinsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2019.

Sociální pracovník/nice

Zaměstnavatel Domov seniorů Drachtinka hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 11400,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hlinsko.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 7. 2019.