Nabídka práce: Hluboká nad Vltavou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hluboká nad Vltavou od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hluboká nad Vltavou:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník zákaznické podpory

Zaměstnavatel WEDOS Internet, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hluboká nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Správce serverů linux

Zaměstnavatel WEDOS Internet, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hluboká nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Správce/ová přístavu

Zaměstnavatel A - stav Bohemia s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hluboká nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2021.

Vůdce malého plavidla

Zaměstnavatel A - stav Bohemia s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hluboká nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2021.