Nabídka práce: Hlučín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hlučín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hlučín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklizeč/ka

Zaměstnavatel Danuše Hritzová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 95,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Uklizeč/ka

Zaměstnavatel SLAVÍK - Technické plasty s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 7700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2021.

Programátor/ka cnc strojů

Zaměstnavatel SLAVÍK - Technické plasty s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 42000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 7. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Švadlena

Zaměstnavatel NIRAK RELAX s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12100 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hlučín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.