Nabídka práce: Hodonín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hodonín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hodonín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel František Buček hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2021.

Kompletační dělník/ce

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.

Operátor/ka výroby

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400 - 13000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 1. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Pracovník/ce čištění interiéru aut

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Specialista životního pojištění

Zaměstnavatel MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Operátor/ka stanice technické kontroly

Zaměstnavatel ESTEKO, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Prodavači v prodejnách

Zaměstnavatel MARIZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15031,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Elektromechanik/čka pro chladící zařízení (chlaďař/ka)

Zaměstnavatel Air Technology s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 12. 2020.