Práce pro OZP
Hodonín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Hodonín, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hodonín:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel ESSAT CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2022.

Pracovník/ce pro výdej obědů

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce pro výdej obědů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8950 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2022.

Skladník/balení/expedice

Zaměstnavatel MOTOMAX, s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník/balení/expedice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2022.

Kompletační dělník/ce - skladník/ce

Zaměstnavatel A-ASKA grafik s.r.o. nabízí práci na pozici "Kompletační dělník/ce - skladník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050 - 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2022.

Prodavač/ka v trafice

Zaměstnavatel Hana Supová nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v trafice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 14200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2022.

Balič/ka dárkového zboží

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Balič/ka dárkového zboží" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Učitel/ka mateřské školy - speciální pedagog

Zaměstnavatel Mateřská škola, Hodonín, Sídlištní 2, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka mateřské školy - speciální pedagog" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 30930 - 36330,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Pracovník/ce na úklid lékárny

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce na úklid lékárny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 8. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Petr Kraštenič nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 30. 7. 2022.

Zdravotní sestra - odběrová sestra

Zaměstnavatel IFCOR - KLINICKÉ LABORATOŘE, s.r.o. nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra - odběrová sestra" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 180,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.