Nabídka práce: Hodonín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hodonín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hodonín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Manažer/ka prodejního týmu

Zaměstnavatel MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Petr Kraštenič hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Pracovník/ce na úklid prodejny

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000 - 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Pracovník/ce do skladu lékárny

Zaměstnavatel Outsour s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 2. 2021.

Pokladní

Zaměstnavatel UNI HOBBY, a. s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400 - 9500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Pracovník/ce pro výdej obědů a úklid

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Distributor/ka reklamních a informačních materiálů

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2021.

Operátor/ka výroby - knihař/ka - tiskař/ka

Zaměstnavatel Petr Brázda hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.