Nabídka práce: Hodonín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hodonín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hodonín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce na roznos letáků

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel purewindows s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 17600 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Pomocný administrativní pracovník/ce v obchodě

Zaměstnavatel Luděk Šedý hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Manažer/ka prodejního týmu

Zaměstnavatel MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 40000 - 80000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 8. 2021.

Strážný/á - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2021.

Strážný/á - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Referent/ka nákupního oddělení

Zaměstnavatel KAMPI OFFICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hodonín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.