Nabídka práce: Holýšov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Holýšov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Holýšov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce strážní služby

Zaměstnavatel ICOM transport a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16300 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Holýšov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 2. 2021.

Servisní technik/skladník

Zaměstnavatel ANATRA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Holýšov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel PRVNÍ CUKRÁŘSKÁ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Holýšov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.