Nabídka práce: Horní Jiřetín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Horní Jiřetín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Horní Jiřetín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Švadlena/krejčí

Zaměstnavatel Triola a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16100,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Horní Jiřetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Učitel/-ka ii. st.zš - předmětu čj

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Horní Jiřetín hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Horní Jiřetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Zedníci, pomocní zedníci, pokrývači - tesaři

Zaměstnavatel Ladislav Kubricht hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 107 - 150,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Horní Jiřetín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.