Nabídka práce: Hořovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hořovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hořovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ruční potahovači výrobků z papíru a lepenky

Zaměstnavatel Omega Hořovice spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16400 - 22500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hořovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Pokladní v casinu

Zaměstnavatel FGH s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hořovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Úklidový pracovníci

Zaměstnavatel STAMAL SERVIS s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hořovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 12. 2020.