Nabídka práce: Hostinné

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hostinné od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hostinné:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač - prodavačka

Zaměstnavatel Jaroslav Sahánek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 17600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostinné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2020.

Koordinátor - koordinátorka výroby

Zaměstnavatel FIDES Group a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostinné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Mistr - mistrová výroby

Zaměstnavatel FIDES Group a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostinné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2020.

Administrativní pracovník - pracovnice

Zaměstnavatel FIDES Group a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 11000 - 14500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Hostinné.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 9. 2019.