Nabídka práce: Hrabyně

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hrabyně od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hrabyně:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč-ka

Zaměstnavatel Rehabilitační ústav Hrabyně hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 11850 - 18070,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrabyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pomocná síla

Zaměstnavatel M.I.S.S. - CZ, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrabyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pomocná síla v administrativě

Zaměstnavatel M.I.S.S. - CZ, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, plný úvazek a nabízená mzda 10000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hrabyně.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.