Nabídka práce: Hradec Králové

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hradec Králové od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hradec Králové:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Recepční

Zaměstnavatel ESO Security servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 99.9 - 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2021.

It administrátor/administrátorka

Zaměstnavatel 4home, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2021.

Asistent/asistentka v administrativě

Zaměstnavatel LogEx logistics s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2021.

Pracovník seřizování strojů ve výrobě a údržbář majetku firmy

Zaměstnavatel SANS Products s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 3. 2021.