Nabídka práce: Hradec Králové

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hradec Králové od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hradec Králové:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/pracovnice pro výdej stravy

Zaměstnavatel Spolek rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Daneta hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel Spolek rodičů a přátel zdravotně postižených dětí Daneta hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9550,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Obsluha parkoviště

Zaměstnavatel Pavel Pokorný hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 9125,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Švadlena a obsluha šicího a vyšívacího stroje a termolisu

Zaměstnavatel LEMAC marketing, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Pracovník/pracovnice úklidu vymezeno

Zaměstnavatel Andílci s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 9500 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Distributor/ka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3650 - 7300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Recepční ve veterinárním centru

Zaměstnavatel MVDr Vilma Hypská hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19500 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Správce/správkyně informačních a komunikačních technologií

Zaměstnavatel Katastrální úřad pro Královéhradecký kraj hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2020.

Distributor/ka reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2020.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel ESO Security servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hradec Králové.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 12. 2020.