Nabídka práce: Humpolec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Humpolec od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Humpolec:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka na čerpací stanici - fajtův kopec

Zaměstnavatel MARTIN ŠVEC s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Venkovní údržba

Zaměstnavatel MARTIN ŠVEC s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Učitel-ka i.st. zš + nj, aj

Zaměstnavatel Základní škola Humpolec, Hradská 894, okres Pelhřimov hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 29740 - 40320,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Humpolec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.