Nabídka práce: Husinec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Husinec od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Husinec:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Mzdoví účetní

Zaměstnavatel Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Husinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Personalista/personalistka

Zaměstnavatel Ústav jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 28000 - 33000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Husinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Montážní dělník/dělnice - kompletace reklamních předměrů

Zaměstnavatel AM Centrum group, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Husinec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.