Nabídka práce: Hustopeče

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hustopeče od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hustopeče:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník pro roznos letáků

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Hustopečsko, z.ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 10. 2021.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel MOTOMO, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Operátor/ka tísňové péče - pracovník/ce v sociálních službách

Zaměstnavatel Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Pomocní dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel PoSDo plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100 - 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 52000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Plánovač/plánovačka výroby junior

Zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.