Nabídka práce: Hustopeče

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hustopeče od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hustopeče:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/á, vrátný/á

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Referent - referentka skladu

Zaměstnavatel Swiss Steel s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 7. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 17070,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel CORA PLUS s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 93 - 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Řidič sk.b

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Hustopečsko, z.ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 7. 2021.

Učitel/ka

Zaměstnavatel Základní škola a praktická škola Hustopeče, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32170 - 41940,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.