Nabídka práce: Hustopeče

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Hustopeče od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Hustopeče:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný/á - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Svářeč/svářečka - ruční nebo robotické svařování

Zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Operátor/operátorka výroby

Zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21500 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Obsluha strojů

Zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Hustopečsko, z.ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Hustopeče.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.