Práce pro OZP
Jablonec nad Nisou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Jablonec nad Nisou, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jablonec nad Nisou:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativa

Zaměstnavatel Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Administrativa" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11500 - 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2022.

Referent/ka expedice a skladového hospodářství, interní logistik/čka

Zaměstnavatel INTERNATIONAL METAL PLAST spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Referent/ka expedice a skladového hospodářství, interní logistik/čka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Nabídka práce byla publikována dne 1. 9. 2022.