Nabídka práce: Jablonec nad Nisou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Jablonec nad Nisou od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jablonec nad Nisou:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Účetní

Zaměstnavatel Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 31000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Obsluha čerpacích stanic

Zaměstnavatel Jakub Stárek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Sea Clean M.B., s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 9. 2021.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel SENAS s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel KBS Security s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablonec nad Nisou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 7. 2021.