Práce pro OZP
Jablunkov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Jablunkov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jablunkov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Administrativní asistenti (marketing)

Zaměstnavatel NNT products, s.r.o. nabízí práci na pozici "Administrativní asistenti (marketing)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2022.

Marketéři, projekt manager (organizačně - ekonomický)

Zaměstnavatel NNT products, s.r.o. nabízí práci na pozici "Marketéři, projekt manager (organizačně - ekonomický)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 5. 2022.

Distributoři reklamních letáků

Zaměstnavatel Česká distribuční k.s. nabízí práci na pozici "Distributoři reklamních letáků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.