Nabídka práce: Jablunkov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Jablunkov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jablunkov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/-ice ve výdejně stravy

Zaměstnavatel Ústav Pohoda, z. ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 94,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Pracovník/-ice úklidu

Zaměstnavatel Ústav Pohoda, z. ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 94,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel OLZA, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Referent/-ka investic

Zaměstnavatel Město Jablunkov hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jablunkov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.