Nabídka práce: Jaroměř

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Jaroměř od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jaroměř:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč / uklízečka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 88.1 - 100,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Seřizovač / seřizovačka

Zaměstnavatel PolyPLASTY s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Vrátný / vrátná

Zaměstnavatel KARSIT HOLDING, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 85 - 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Jaroměř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 10. 2019.