Nabídka práce: Jemnice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Jemnice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jemnice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel KVIS B+S s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17520 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jemnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 3. 2020.

Dělník textilní výroby (střihač)

Zaměstnavatel Antonín Hotový hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13500 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jemnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2019.

Šičky - švadleny

Zaměstnavatel Antonín Hotový hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13350 - 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Jemnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2019.