Práce pro OZP
Jeseník

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Jeseník, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jeseník:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/pracovnice v sociálních službách v oblasti péče o zrakově postižené

Zaměstnavatel Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice v sociálních službách v oblasti péče o zrakově postižené" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 7880 - 8080,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Řidič/ka

Zaměstnavatel Tomza s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 9. 2022.