Nabídka práce: Jeseník

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Jeseník od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jeseník:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklizeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100 - 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 7. 2021.

Úklidový/á pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel LEFOX, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 13500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 6. 2021.

Uklízeč/ka kancelářských ploch

Zaměstnavatel Milan Přadka hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 91 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Kompletovač/ka drobných výrobků

Zaměstnavatel Tomza s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Uklizeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 99.9,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jeseník.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.