Nabídka práce: Jičín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Jičín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jičín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník/dělnice v elektrotechnice

Zaměstnavatel HYDRA Jičín s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 93.1,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel HYDRA Jičín s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Vývojový/-á inženýr/-ka

Zaměstnavatel HYDRA a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 10. 2020.

Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Zaměstnavatel Oblastní nemocnice Jičín a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25200 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jičín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2018.