Archiv práce pro OZP
Jičín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Jičín, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Jičín:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)

Zaměstnavatel Oblastní nemocnice Jičín a.s. nabízí práci na pozici "Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25200 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jičín.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Vývojový/-á inženýr/-ka

Zaměstnavatel HYDRA a.s. nabízí práci na pozici "Vývojový/-á inženýr/-ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jičín.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.