Práce pro OZP
Jihlava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Jihlava, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jihlava:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny albert

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha prodejny albert" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 110 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 9. 2022.

Člen výjezdové skupiny/ostraha

Zaměstnavatel SBA group s.r.o. nabízí práci na pozici "Člen výjezdové skupiny/ostraha" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 18500 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 16. 9. 2022.

Šička

Zaměstnavatel Merkur Interier s.r.o. nabízí práci na pozici "Šička" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10125 - 11125,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 9. 2022.

Pracovník/pracovnice úklidu

Zaměstnavatel Lilacosta s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10200 - 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 9. 2022.

Vrátný/vrátná

Zaměstnavatel Vysoká škola polytechnická Jihlava nabízí práci na pozici "Vrátný/vrátná" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 9. 2022.

Pracovník/ce osobní péče v sociální oblasti

Zaměstnavatel Organizace nevidomých z.s. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce osobní péče v sociální oblasti" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2022.

Všeobecný administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Organizace nevidomých z.s. nabízí práci na pozici "Všeobecný administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2022.

Všeobecná účetní

Zaměstnavatel Organizace nevidomých z.s. nabízí práci na pozici "Všeobecná účetní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 12100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 31. 8. 2022.

Zástupce mistra skladu

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Zástupce mistra skladu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2022.

Skladník

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Skladník" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jihlava.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 8. 2022.