Nabídka práce: Jindřichův Hradec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Jindřichův Hradec od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Jindřichův Hradec:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič mkd

Zaměstnavatel Fiera a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Provozní elektrikář

Zaměstnavatel Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24750,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Jindřichův Hradec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2021.