Nabídka práce: Kadaň

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kadaň od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kadaň:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Sociální pracovník/pracovnice / pracovník/pracovnice v sociálních službách

Zaměstnavatel Světlo Kadaň z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Sociální pracovník/pracovnice / pracovník/pracovnice v sociálních službách

Zaměstnavatel Světlo Kadaň z.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Dělníci

Zaměstnavatel Hunter Douglas Kadaň s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16500 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2020.

Pracovník/pracovnice ostrahy - strážný/strážná

Zaměstnavatel Security servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 16500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 5. 2020.

Šič/šička

Zaměstnavatel PERFECT MOTION s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19500 - 22500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kadaň.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 9. 2019.