Nabídka práce: Kamenice nad Lipou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kamenice nad Lipou od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kamenice nad Lipou:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech

Zaměstnavatel KOKINETICS s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 90,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2020.

Údržbář

Zaměstnavatel Resort Johanka a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 1. 2020.

Pracovník úklidu komerčních prostor

Zaměstnavatel PERFECT pure service, o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 10500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenice nad Lipou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 5. 2019.