Nabídka práce: Kamenický Šenov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kamenický Šenov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kamenický Šenov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel/ka odborných předmětů (učební obor kuchař)

Zaměstnavatel Výchovný ústav, Dětský domov se školou, Středisko hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 21 týdně) a nabízená mzda 17204 - 20501,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kamenický Šenov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2020.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 35 týdně) a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kamenický Šenov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 7. 2020.