Nabídka práce: Kaplice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kaplice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kaplice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel/ka hry na kytaru

Zaměstnavatel Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2 hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Montážní dělník

Zaměstnavatel INOTECH electronic s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 19320 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Školní asistent/ka

Zaměstnavatel Dům dětí a mládeže, Český Krumlov, Linecká 67 hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17970 - 22320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel GMA Stanztechnik Kaplice spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 9. 2019.