Nabídka práce: Kaplice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kaplice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kaplice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

: marketingový/-á specialista/-ka, marketér/-ka

Zaměstnavatel Jiří Dinga hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 20000 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 12. 2020.

Montážní dělník

Zaměstnavatel INOTECH electronic s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19320 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Učitel/ka hry na kytaru

Zaměstnavatel Základní umělecká škola, Kaplice, Linecká 2 hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30930,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Sociální pracovník/ice

Zaměstnavatel Charita Kaplice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 20000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kaplice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.