Uklizeč/ka

Úklid budov v Karlových Varech

Hledáte-li práci v lokalitě Karlovy Vary nebo blízkém okolí, prohlédněte si naši nabídku práce od společnosti VERNAT s.r.o.. Nabídka je platná do 4. 8. 2016 a byla naposledy upravena dne 11. 10. 2016. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Náplň práce:

Nabízíme:

  • Úklid v Karlových Varech - zkrácený (5 hodin) nebo plný úvazek
  • mzda: 6 300,- Kč - 11 000,- Kč dle úvazku

Požadujeme:

  • Požadujeme minimálně základní vzdělání, kladný vztah k úklidu, samostatnost, pečlivost a spolehlivost

Nabídka práce byla platná do 4. 8. 2016.

Město: Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Mzda: 6 300,- Kč - 11 000,- Kč
Pracovněprávní vztah: Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 5

Adresa společnosti

VERNAT s.r.o.
Loketská 344/12,
360 06   Karlovy Vary

Kontaktní osoba

Martina Thürnerová
info@vernat.cz,
725 333 061

Úklidová firma

Detail o firmě