Nabídka práce: Kaznějov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kaznějov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kaznějov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce potravinářské výroby

Zaměstnavatel Pekařství Malinová, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaznějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 8. 2020.

Prodavač smíšeného zboží

Zaměstnavatel COOP družstvo P l a s y hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 16000 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaznějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2020.

Pracovník/ce potravinářské výroby

Zaměstnavatel Pekařství Malinová, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaznějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 6. 2020.

Pracovník/ce potravinářské výroby

Zaměstnavatel Pekařství Malinová, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaznějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 4. 2020.

Technik

Zaměstnavatel SBS - NEPRON, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 24000 - 27000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kaznějov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 8. 2019.