Nabídka práce: Kladno

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kladno od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kladno:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Bezpečnostní pracovník

Zaměstnavatel INVESTMENT AGENCY s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel DMS Alfa a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Učitel/ka odborných předmětů - strojírenství

Zaměstnavatel Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola Kladno hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 45000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kladno.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 1. 2021.