Nabídka práce: Klatovy

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Klatovy od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Klatovy:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Elektroinženýr výzkumný a vývojový pracovník

Zaměstnavatel EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 33000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Zaměstnavatel EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, plný úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Pracovník/ce úklidových služeb

Zaměstnavatel Vladimír Lederer hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 6600 - 7200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.