Nabídka práce: Klatovy

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Klatovy od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Klatovy:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Zaměstnavatel EMP - Centauri, společnost s ručením omezeným hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Elektrikář

Zaměstnavatel ZETES KT, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Klatovy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.