Nabídka práce: Kněževes

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kněževes od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kněževes:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Noční expedient/ka

Zaměstnavatel Pekárna Kněževes, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 10 týdně) a nabízená mzda 5000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kněževes.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Mistr strojírenské výroby - svařování,obrábění,lisování

Zaměstnavatel PERSA, a. s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kněževes.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Denní expedient/ka

Zaměstnavatel Pekárna Kněževes, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 12000 - 14000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kněževes.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 5. 2019.

Řidič dodávky pro rozvoz drogistického zboží

Zaměstnavatel LinkAmerika II., spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 23000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kněževes.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 3. 2019.