Nabídka práce: Kolín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kolín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kolín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Všeobecné sestry bez specializace

Zaměstnavatel Váš praktický lékař, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Řidiči tahače s návěsem

Zaměstnavatel ZMCargo s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 19000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Venkovní obsluha čs

Zaměstnavatel David Kaštánek s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 27000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Pokladní na čs shell

Zaměstnavatel David Kaštánek s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Noční hlídači

Zaměstnavatel A C S TRANS, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Pracovníci obchodu

Zaměstnavatel ERGOTEP, družstvo invalidů hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12900 - 17606,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.