Nabídka práce: Kolín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kolín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kolín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zdravotní sestra

Zaměstnavatel Volodymyr Kedelidze hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17970 - 40000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Zubní laboranti

Zaměstnavatel Volodymyr Kedelidze hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19600 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Zaměstnavatel SICCO s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kolín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Předák/čka v úklidu - Kolín

CORA MANAGEMENT s.r.o., Kolín

Hledáme vhodnou kandidátku nebo kandidáta na pozici předák/čka pro úklid kancelářských prostor.