Nabídka práce: Kopřivnice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kopřivnice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kopřivnice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka tisku a tabáku

Zaměstnavatel Jana Bodnárová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Údržbáři

Zaměstnavatel NOBUS PRINT s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Manipulant na logistice s vzv

Zaměstnavatel Trenkwalder a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21625,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Projektant/ka

Zaměstnavatel HELLSTEIN spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.