Nabídka práce: Kopřivnice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kopřivnice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kopřivnice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Manipulant na logistice s vzv

Zaměstnavatel Trenkwalder a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21625,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 2. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Projektant/ka

Zaměstnavatel HELLSTEIN spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 93,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Ostraha prodejny penny market

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Uklízečk/ka výrobních a sociálních prostor

Zaměstnavatel W4P s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 90,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kopřivnice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.