Nabídka práce: Kostelec nad Černými lesy

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kostelec nad Černými lesy od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kostelec nad Černými lesy:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidiči autobusu

Zaměstnavatel ČSAD POLKOST, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 135,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kostelec nad Černými lesy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Zaměstnavatel ČSAD POLKOST, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 111,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kostelec nad Černými lesy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 5. 2021.