Nabídka práce: Kralupy nad Vltavou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kralupy nad Vltavou od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kralupy nad Vltavou:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Expedient/ka s čistými textiliemi (pracovní oděvy)

Zaměstnavatel SALESIANER MIETTEX CHEMUNG s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 5. 2020.

Pracovníci údržby zeleně

Zaměstnavatel Bartoň a Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2020.

Hlavní účetní

Zaměstnavatel Geus okna a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 35000 - 45000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kralupy nad Vltavou.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 4. 2020.