Nabídka práce: Králův Dvůr

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Králův Dvůr od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Králův Dvůr:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidiči mezinárodní kamionové dopravy

Zaměstnavatel BESICO Trans, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16280 - 20000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Králův Dvůr.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Modeláři

Zaměstnavatel SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 23771,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Králův Dvůr.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2020.

Provozní elektrikáři

Zaměstnavatel SAINT-GOBAIN PAM CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 22000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Králův Dvůr.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 10. 2019.

Disponenti - obchodníci spedice - kontakt

Zaměstnavatel LEŠTINA CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14000 - 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Králův Dvůr.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2019.

Operátor - balení kosmetiky

V chráněné dílně - CMS Consulting s.r.o., Králův Dvůr

Balení kosmetických výrobků zahraničního výrobce