Nabídka práce: Krásná Lípa

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Krásná Lípa od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Krásná Lípa:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník v kavárně

Zaměstnavatel FRIND s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 32 týdně) a nabízená mzda 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krásná Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.

Administrativní pracovník/pracovnice

Zaměstnavatel FRIND s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krásná Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.

Pracovník údržby - domovník

Zaměstnavatel Domov se zvláštním režimem Krásná Lípa hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krásná Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2019.

Ekonom/finanční manažer

Zaměstnavatel České Švýcarsko o.p.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 29000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Krásná Lípa.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 6. 2019.