Nabídka práce: Kravaře

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kravaře od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kravaře:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč-ka

Zaměstnavatel Milan Přadka hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 5 týdně) a nabízená mzda 150,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kravaře.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Operátor-ka

Zaměstnavatel Chráněná dílna ToZařídíme s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 7300 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kravaře.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Právník, právnička

Zaměstnavatel Město Kravaře hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 22980 - 33790,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kravaře.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Servisní technik - údržbář

Zaměstnavatel ROSANA, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16000 - 21000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kravaře.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2020.

Uklízeč-ka

Zaměstnavatel Milan Přadka hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150 - 200,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Kravaře.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.

Šička, švadlena

Zaměstnavatel GELNARtex s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 14740,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Kravaře.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2019.