Nabídka práce: Kroměříž

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kroměříž od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kroměříž:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník/ce

Zaměstnavatel FORT- PLASTY s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Prodavač/ka - víno, burčák, zmrzlina

Zaměstnavatel Boho Bali s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Elektro Kroměříž a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Ostraha prodejny - lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Elektromechanici elektrických zařízení

Zaměstnavatel Elektro Kroměříž a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kroměříž.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.