Nabídka práce: Kutná Hora

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Kutná Hora od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Kutná Hora:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny penny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 105 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Řidič/ka nákladního automobilu c+e, obsluha hydraulické ruky

Zaměstnavatel Logistics Solution, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 40000 - 50000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Pomocní dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel Randstad HR Solutions s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17600 - 20950,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Řidič dodávkového automobilu do 3,5t

Zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Kutná Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 7. 2021.