Práce pro OZP
Liberec-Vratislavice nad Nisou

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Liberec-Vratislavice nad Nisou, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Liberec-Vratislavice nad Nisou:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Fyzioterapeut/ka

Zaměstnavatel "Centrum léčebné rehabilitace Liberec, s.r.o." nabízí práci na pozici "Fyzioterapeut/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Nabídka práce byla publikována dne 26. 11. 2022.

Manipulační dělník/ce

Zaměstnavatel P+M komplexní úklid s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 98,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Liberec-Vratislavice nad Nisou.
Nabídka práce byla publikována dne 19. 10. 2022.