Nabídka práce: Pelhřimov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Pelhřimov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Pelhřimov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník na dílně

Zaměstnavatel NEZA Pelhřimov, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Pracovník na roznos letáků

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Humpolecko, z.ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Stavební dělník

Zaměstnavatel VHST s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Strojník

Zaměstnavatel VHST s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Prodavač,- ka (second hand pro všechny)

Zaměstnavatel Jana Coufalová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel ŠEDOVÁ clean service - Humpolecko, z.ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel CONTEG, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2021.

Koordinátor dobrovolníků

Zaměstnavatel FOKUS Vysočina, z.ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.

Řidič tahačů

Zaměstnavatel ČAD Blansko a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 38000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Pelhřimov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.