Práce pro OZP
Praha 5

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Praha 5, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 5:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Asociovaný partner

Zaměstnavatel SIEBERT + TALAŠ, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Asociovaný partner" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 45000 - 48000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 25. 9. 2022.

Strážný, vrátný

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážný, vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2022.

Ostatní uklízeči a pomocníci

Zaměstnavatel Enttiva s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostatní uklízeči a pomocníci" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Zaměstnavatel Enttiva s.r.o. nabízí práci na pozici "Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.

Online asistence

Zaměstnavatel Enttiva s.r.o. nabízí práci na pozici "Online asistence" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 120 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Praha 5.
Nabídka práce byla publikována dne 7. 8. 2022.