Nabídka práce: Praha 8

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Praha 8 od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Praha 8:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Archivář/ka

Zaměstnavatel Zeměměřický úřad hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21500 - 26211,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 8.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 8.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Business analyst

Zaměstnavatel Altersis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 55000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Praha 8.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.